Superkoncentrát predurčený pre špeciálne čistenie karosérií vozidiel.

Popis

iBiotec Bioclean® C 350

Bioclean C 350 predstavuje vysoko koncentrovaný detergent s charakteristickou synergickou prímesou v rámci povrchovo aktívnych látok, ktoré bezprostredne po aplikovaní zabezpečujú dokonalý zmáčací efekt, emulgujú a napeňujú, čím pridávajú prostriedku na bezprostrednej kvalite. Produkt zakladá na vysoko koncentrovanej formule, riediteľnej vo vode už pri hodnote 2%.

Bioclean C 350 je predurčený predovšetkým na profesionálne čistenie a umývanie rôznych druhov vozidiel a strojov – ich karosérií, podvozkov, kolies/pásov, najmä v prostredí s vysokým znečistením. Dokonale eliminuje nanesené nežiadúce čiastočky, pričom jeho 100% účinok možno zaznamenať v prípade umývania svetlých prvkov, a to napríklad pri umývaní plachiet na príves, bielych kabín vodiča, lesklých tankerových prívesov alebo pri odbornom umývaní osobných automobilov. Produkt je použiteľný na akomkoľvek povrchu – kovy, nafarbené povrchy, sklo, termoplastické a termosetové materiály, a vzdoruje aj extrémnym znečisteniam ako škvrnám po oleji, benzíne, hmyze a podobne.

Bioclean C 350 rýchlo schne, je použiteľný bez oplachovania a jeho výsledkom je hlboký lesk s antistatickými vlastnosťami.

Bioclean C 350 neobsahuje zlúčeniny NTA CMR 2. kategórie – H351, H302, H319, nezahŕňa ani zlúčeniny DTPA a EDTA. Je bez obsahu fosforečnanov a taktiež neobsauje žiadne rozpúšťadlá.

Oblasti použitia

 

  • umožňuje umývanie karosérií vozidiel/strojov, podobne ako čistenie rámov, podvozkov, kolies/pásov, bočných mriežok a líšt
  • zároveň sa odporúča používať pri čistení horúcovodným vysokotlakovým čističom, a to predovšetkým na nové vozidlá chránené polymérovým povlakom
  • čístí nežiadúce odliatky na obrábacích zariadeniach a PMMA akrylické sklíčka
  • odmasťuje a čistí okolie palivových plniacich nádrží, predovšetkým škvŕn po nafte, ale aj po benzíne
Spôsob použitia

Pri aplikovaní sa odporúča nanášať prostriedok v rámci samostatnej čistiacej jednotky systematicky – smerom zdola nahor. Oplachovať štandartne – s jednotkou s vysokotlakovým oplachom na hodnote 120 barov smerom zhora nadol.

 

Technické údaje
Balenie: 20 litrov, 200 litrov

Fyzikálno-chemické vlastnosti

*merania vykonané na aktívnej látke

Dokumenty

 

 

Kartu bezpečnostných údajov (KBÚ) odosielame na požiadanie.

Hronská 6056/8, 93401 Levice
036 / 630 58 50
(+421) 903 725 260
office@seetrade.sk